Main Page Sitemap

Most viewed

Wynn Macau the grand casino monaco monte carlo Pros Fantastic hotel Great food Low house edge EZ Baccarat Cons Overall the casino is small Needs more table game variety The Wynn Macau was the first Vegas-style casino in Asia, and it certainly created a big splash.Included are world-class..
Read more
Always stand on hard 17 or more.Basic Strategy in Text, for the benefit of my blind readers, here is the above strategy in text form, when the dealer stands on soft 17 and perfect blackjack house edge surrender is allowed.So, you dont want to split any pair of..
Read more
Maria Casino also offers free spins, from which we will talk later.Install the free Maria Casino mobile app to your iPhone, iPad, or Android devices and here's what you get: Play Casino, Slots Bingo on your mobile device.Maria Casino Bonuses for UK Players.This guarantees that certain requirements need..
Read more

Lajmet epoka e re


A ishte më e suksesshme Beteja e Koshares apo ajo e Pashtrikut, kjo është përgjigjja e Xhafer Gashit 2 ditë më parë A ishte më e suksesshme Beteja e Koshares apo ajo e Pashtrikut, kjo është përgjigjja e Xhafer Gashit opinione Jens Thurau.
Pse Hashim Thaçi duhet shkarkuar tani gjithsesi?
Mix, reçeta, reçeta e Cekës: Përpeq i mirë.Nga Enver joker butikk tyin Bytyçi më shumë, sport.Lexo më shumë Baton Haxhiu Shkruan: Baton Haxhiu Me Sali Berishën e kam vetëm një problem.Ka gjithmonë një mijë gjëra që mund të shkojnë.Burrin e kisha njoftuar në vendin e punës dhe, përkundër që asokohe, të dy ne ishim të martuar me dikë.01, ngjarje e vërtetë: Më braktisi për shkak të një reklame!Showbiz, kejvina Kthella zbulon tatuazhin në pjesën intime.Sporti, në një atmosferë drithëruese në Old Trafford, derbi mes Manchester Utd dhe Chelseat përfundoi me rezultat.Përbërësit: 1 kg kofshë ose kaqika pule.Randy kishte rrudhur sytë e tij me ngjyrë si të shpellës ndërsa që buzët i kishte bashkuar.Ish velina në emisionin Xing me Ermalin ka postuar një foto.Opinione, dedë Preqi, kënga Shpëtimi i Krishtit në Jeruzalem, Kosova në shpirtin tem.
Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (94).
Bota, një person mbeti i vrarë dhe tre të tjerë u plagosën të shtunën kur një person i armatosur hyri.
Paraqitje të mira të shqiptarëve në Zvicër.
Fadil Demiri zbulon të pathënat!
04/16/2019 14:41 14:25 kosova (4276) Real Madrid (3143) Ramush Haradinaj (3083) LDK (2713) Barcelona (2606) Kosove (2305) Video double luck casino free coins (2186) Zgjedhjet (1995) PDK (1993) VV!
Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works.
Mitsubishi kthehet në tregun e kamionçinave në shba.Uncategorized, kadri Veseli ka dy fjalë për mbledhjen e Samitit të Berlinit që mbahet nesër.Lajme, hashim Thaçi flet para nisjes për Gjermani: Thotë se sphinx slot gratis nuk ka shkëmbime territoresh, por kërkon që Lugina ti bashkohet Kosovës.Ora 19:37lajmet aktuale E diel, Aktuale, veprimtari i njohur ia përmend tradhtitë me rend Ramush Haradinajt.Marrëdhëniet nuk janë gjithnjë të lehta.Cila është vetia më tërheqëse te mashkulli?Fotogaleria, bikinet që askush nuk u thotë.Lirim Gashi, ideologjitë që si nevojiten askujt.Lajme, gjendet i vdekur personi që u zhduk para dy ditësh në Rugovë.

Foto e dites, zjarrfikësit merren me një zjarr në fshatin Marsden, West Yorkshire, Angli.
(5) 02, roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (95) 03, kjo pozitë në seks do ti çmendë çiftet, ekspertja tregon si të veproni "Kam bërë seks të mrekullushëm si i dehur, por tani ajo.".

Sitemap